Dětská prostěradla

Pro děti jen to nejlepší! Naše dětská prostěradla jsou vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které jsou bezpečné a šetrné k dětské pokožce. Nabízíme různé varianty od jersey až po hřejivý mikroplyš, vše ve veselých barvách, které rozjasní každý pokojíček. Elastické okraje zajišťují, že prostěradlo zůstane pevně na místě bez ohledu na dětské dovádění. Navíc jsou všechny naše prostěradla snadno udržovatelná, což ocení každý rodič.

Příjemné sny s dětskými prostěradly od Poláška

Kvalitní spánek je pro děti stejně důležitý jako vyvážená strava nebo denní režim. Proto naše prostěradla vyrábíme z nejlepších materiálů, které jsou šetrné k dětské pokožce a zároveň snadno udržovatelné. Nabízíme mnoho veselých vzorů a barev, které rozjasní každý dětský pokojíček a zpříjemní čas strávený v postýlce.

Praktické a bezpečné řešení pro dětskou postýlku

Bezpečnost a praktičnost jdou u našich produktů ruku v ruce. Díky elastickým okrajům prostěradla perfektně sedí a zůstávají na místě i během neklidného spánku vašeho dítěte.

Rozmanitost barev a materiálů prostěradel pro každé dítě

Vybírejte z bohaté palety barev a vzorů, které zútulní každý dětský pokojíček. Navštivte naše kategorie dětské povlečenídeky nebo chrániče matrací pro kompletní výbavu dětské ložnice.

Kvalitní české výrobky
Zakázková výroba
Zboží skladem odesíláme do 24 h
Doprava zdarma při nákupu nad 2 000 Kč
Přijímáme online platby